EI SAA

Kas räägid endale tihti lugu, et ei saa / pole vōimalik/ pole minu jaoks/ pole ōige aeg/ pole tuju / pole AEGA…

Lihtsalt on minu jaoks võimatu!

Paljudel juhtudel ei vasta see tōele. Aga kuna me seda endale korrutame, siis see saabki tōeseks ja me elame selles reaalsuses, kus kōik on meie vastu.
Kōik juhtub meiega, mitte meie jaoks.

Lihtne on leida pidevalt vabandusi, aga selleks et liikuda suunas, mis on sinu jaoks mõeldud…liikuda sellise elu poole, mis igati toetab ja on nauditav, tuleb veidi “vaeva” näha.

Kas märkad enda sees elavat Kriitikut, kes pidevalt kommenteerib sinu elu ja valikuid, mõtteid ja soove…et elada sellise elukvaliteediga nagu unistad, tuleb aktiivselt enda sisemisele Kriitikule vastu rääkida ja mitte teda uskuda.
Sest tema eesmärk on meid hoida meid turvaliselt seal kus oleme alati olnud.

Igasugune uus idee tundub ohtlik, hirmus…ja siis ta leiutab sadu põhjuseid, miks see on võimatu…räägib lugusid, et sa pole piisavalt X-midaiganes.

Proovi oma eneseusu musklit kasvatada ja igakord kui leiad vabanduse ja näed, et jääd toppama ega tegutse oma siseMina unistuste ja soovide kohaselt — otsi samale pōhjusele 1-3 vastuväidet miks see ON vōimalik. Vaidle endaga ning ole enda poolel. Kaitse oma unistusid ja liigu julgelt edasi. Tee hirmust hoolimata.

Proovi ja anna teada, millega sina praegu maadled?
Ja mis positiivse vastuväite ütleksid kellelegi teisele kes sama asjaga vaevleb?

Kujuta ette, et julgustad oma parimat sōbrannat vōi last proovima midagi uut ja veidi hirmitavat, aga sa usud temasse ja ta vōimekusse. Sa ju tead, et ta saab sellega hakkama kui vaid annab endast parima ja USUB ENDASSE.

Usu ka sina Endasse.
Enda siseMina’sse ❤️

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: