HEALY – mis imevidin see on?

“Kui soovite leida universumi saladusi, mõelge energiale, sagedusele ja vibratsioonile.” – Nikola Tesla

Mis siis, kui miski ei hoiaks meid tagasi oma olemuse täielikust väljendamisest?
Kes sa oleksid ilma krooniline valu, vanade mustrite või kinnijäänud emotsionaalsete seisunditeta? Milliseid valikuid sa oma elus teeksid teisiti?

Kõik, mida näeme ja kogeme põhineb energial, kõigel on oma unikaalne võnkesagedus…nii värvidel, helidel kui valgusel, emotsioonidel, traumadel. Ja see kõik on salvestunud lõputusse infovälja, mis on suurem ja laiem, kui ainult meie füüsilised kehad.

Sagedus, vibratsioon, bioresonants, infoväli, kvantfüüsika…kõike seda võib alguses olla PALJU korraga mõista ja arusaada. Ka mina uurin ja õpin ning iga päev saan killukese targemaks 🙂 Proovin selgitada!

HEALY on uuenduslik väike kaasaskantav sagedusi edastav seade, mille abil on võimalik reaalajas analüüsida inimese füüsilist, mentaalset, emotsionaalset ja energeetilist infovälja. Kui varem oli vaja minna kuhugi kodust välja kellegi juurde teraapia sessioonile, siis nüüd saame seda kõike kogeda ja teha oma kodus ise, igalpool.

Healy leiutaja on kvantfüüsika vastu kirglik Saksa teadlane Marcus Schmieke ning Portugali arst Nuno Nina, kes töötas välja 144 000 kuldsagedust. Schmieke on ka kuulsa TimeWeaveri looja, mis on Healy suurem sugulane (seda kasutatakse erinevates sagedusteraapia kliinikutes).

Kui tavameditsiin käsitleb ainult inimese füüsilist keha, siis bioresonantsmeetod käsitleb inimese organismi kui tasakaalustatud energeetilist süsteemi ning abistab seda tervenemisel. 

Igal inimesel on omale eripärane vibratsioon ja energeetiline DNA nagu ka iga inimese verel on oma unikaalne DNA. Tasakaalust väljas olevate rakkude võnkesagedus erineb tervete rakkude võnkesagedusest. Raku membraani pinge/ raku energia kadumine on peaaegu kõikide akuutsete ja krooniliste haiguste põhjuseks.

Healy pakub programme paljude füüsiliste & vaimsete probleemide jaoks:
– kroonilised valud
– lihaste, liigeste & närvivalud
– migreen, unehäired
– ärevus ja depressioon
– toetab õppimist, vitaalsust
– tasakaalustab hormoone
– tugevdab immunsüsteemi
jpm.

* Täieliku programmide nimekirja ja mudelitega saad tutvuda SIIN.

Vabastades energeetilised ummistused ja häired organismis, on võimalik taastada keha enesetervendamise võime ning jõuda täieliku tasakaaluni, mis on olemas igas inimeses. Kvantfüüsikas usutakse, et igal inimesel on oma kõrgem võimalik potentsiaal, mis elu jooksul traumade, elustiili vm segajate tõttu on madalamaks muutunud ning sagedusteraapia kaudu on meil võimalik kõrgem vibratsioon taastada.

Sarnaselt elektrokardiogrammile (EKG) või elektroentsefalogrammile (EEG) mõõdab ka bioresonantsmeetod organismi elektromagnetimpulsse ja võnkesagedusi. Elektromagnetilistest võngetest lähtuvalt toimuvad kehas biokeemilised reaktsioonid.

Sellest tulenevalt soovitab Healy erinevaid sageduste programme, mis sobituvad just sinu HETKE seisule. Healy sessiooni ajal edastab seade miljonide sageduste seast AINULT neid, mida sina hetkel vajad…järgmisel hetkel või päeval edastaks ta teisi sagedusi. Ja näiteks, kui sinu kõrval oleks teine inimene sama probleemiga, saaks ka tema hoopis teisi sagedusi. Healy on nii täpne ja spetsiifiline!

Protsessi käigus on võimalus ka ennast paremini tundma õppida ehk näha enda sisemaailmas toimuvat. Resonants-teraapia avab meie alateadvuse ja kõrgema infovälja uksed (nagu raamatukogu), kuhu niisama lihtsalt me muidu ei pääse.

Piltlikult kujutan seda “protsessi” ette nagu väga sassis, puntras juuste kammimist või muusikariista häälestamist. Pilli jaoks on olemas kõrgeim potentsiaal/ideaalne heli võimekus, mis on mõeldud just temale, aga sama kehtib ka meie kohta. Elu jooksul salvestuvad infovälja mälestused, traumad, limiteerivad uskumused, mis tekitavad süsteemis ebakõlasid, puntraid, blokeeringuid. Sagedusteraapia ajal tuunime, ühtlustame, silume, korrigeerime kõik need blokeeringud ning taastame algse kõrgeima potentsiaali…oma tõelise algkoodi. Peale mida saab toimuda tervenemine ja meil on võimalik taas elada täisväärtuslikku elu.

Tihti peale sessiooni võib esineda huvitavaid, silmiavavaid unenägusid või mõtte/mälestuste sähvatusi, mis annavad vihjeid füüsiliste ja vaimsete probleemide juurpõhjustest.

Kuna rakud ja tegelikult kogu universum räägivad võnkesageduste-keeles, siis lihtsustatult võib öelda, et Healy suhtleb otse meie rakkudega, küsides, mida nad tervenemiseks vajavad ning siis saadab väga spetsiifiliselt valitud võnkesagedused.

Selgitav inglisekeelne webinar | Energia, sagedus, vibratsioon ja kvantväli, ca 1h:

Väga põnevalt selgitab Healy põhimõtteid teadlane Ken Close, ca 30min:

Siit leiad põhjalikuma ülevaate & kirjelduse Healy erinevatest programmidest: https://bit.ly/3Pll95V

Minu kogemuste ja taipamistega saad tutvuda Instagramis @ sise_mina
Lehelt leiad palju inspiratsiooni & ideid,  kuidas igapäevaselt tõsta oma energiat, sagedust, enesetunnet ja enesehinnangut  – see on minu missiooniks!
Et me kõik avaksime oma tõelise potentsiaali ning elaksime eneseArmastuses.


Olen valmis alustama oma teekonda Healy´ga!

Selleks on erinevad võimalused. Võid osta selle ainult enda tarbeks (“Customer“) ja jagada seda oma perega VÕI soovid saada personaalse soovituskoodi, mida hiljem saad jagada oma sõprade ning suurema kogukonna-jälgijaskonnaga (“Member”).

Eriline ongi see, et sinu personaalset Healy´t saavad kasutada ka teised inimesed, osad võtavadki seda nagu “abimehena/tööriistana” oma teisi praktikaid, teraapiaid, nõustamisi tehes. Healy on mõeldud KÕIGILE ning kuidas iganes soovid seda kasutada, selleks on võimalus…

* Kindlasti anna teada, kui oled minu kaudu Healy ostnud – oled oodatud liituma meie igapäevaselt kasvava rahvusvahelise & ka kohaliku kogukonnaga. Healy´ga alustamisel on oluline toetava tiimi olemasolu, kelle käest saad kõikidele küsimustele jooksvalt vastuseid ning kus me saame igapäevaselt üksteise teadvuse ning potentsiaali arendamist toetada!

* Kui oled huvitatud päris oma Healy kogukonna ja lisa-äri ehitamisest, võta minuga ühendust ( IG @ sise_mina). Sul on võimalus alustada juba praegu, kui oleme veel arenguvõimaluste & täispotentsiaali algusessagedusteraapia on tõesti tuleviku meditsiini oluline osa! Ainult, et tulevik on juba käes.
Oled selles ettevõtmises toetatud, nähtud ning koos me astume välja üksiku-hundi paradigmast, et kõike peab ise üksi ja konkureerides tegema.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: