KADEDUS

Mis vōi kes teeb sind kadedaks? 

Kelle elu sa vaatad, märkad ja jälgid kōrvalt ning kohati lööb sisse kadeduse uss? Kellega sa ennast alatasa vōrdled?

Vahel me ei teadvusta, et oleme kadedad…see tunne võib peituda lihtsalt teise mahategemises või halvakspanus, teistest tagarääkimises, ka alaväärsus kompleksides…

Aga üllataval kombel, kui minna sügavamale, siis tihti avastame hoopis osa meist, mis ihaldab just seda sama tunnet, elustiili vōi vōimalusi, mis sellel inimesel on. 

Ja selles negatiivsena näivas tundes peitub võimalus! 

Sest me saame teadlikumaks osakesest endast, mis unistab enamast, soovib rohkemat, paremat, aga on millegipärast selle endast eemale lükanud. Tihti need inimesed, kes meis kōige enam käivitavad negatiivseid kadeduse emotsioone, on parimad teejuhid…mine kohe ekstra sügavale sellesse ja uuri, mis sind häirib? Miks ta sulle nii närvidele käib ja mis tunnet sa tegelikult kogeda soovid?

Proovi näha asja teist poolt ja tea, et sa pole millestki ilma jäänud, keegi pole midagi sinult ära vōtnud. Sul on täpselt sama palju vōimalik kōike seda saada, millest salaja unistad. 

Küsimus on rohkem selles, kas pead end selle vääriliseks, kas usud enda vōimekusse, kas julged astuda konkreetseid samme ka hirmust hoolimata…sest muudatuste tegemine on hirmus. Enda unistuste järgi haaramine võib tunduda ohtlik. 

Aga kui sa ise ennast ei julgusta ega toeta, siis ei aita ka teiste motiveerivad hōiked ✨

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: