PAUS

Kui tihti oled vaikselt, segamatult ja saad hetkeks enda sisse minna? Mōelda sügavamatel teemadel, endale olulistel küsimustel…Kas oskad esitada endale neid tähtsaid küsimusi, mis viivad edasi rohkem Sinulikuma elu poole? Kas julged?

Argiste toimetuste vahel pole inimestel vōimekust suuri asju mōelda, kuna aju ja mōtted on niigi ülekoormatud. Ja vōimalik, et ühiskond on meelega sedasi ülesehitatud – et inimestel poleks aega ja jaksu liialt endale küsimusi esitada 🤷‍♀️

Sügavamale kaevumiseks on vaja  R U U M I, nii enda sisse kui ka enda ümber…Ruumi ja avarust aitab luua, kui vōtad aega enda jaoks. Loo oma päevas juurde hetki, kus oled endaga täitsa üksi. Ei kuula midagi, ei vaata midagi, ei räägi midagi, ei tee midagi…lihtsalt oled, kasvōi silmad kinni. See aeg ei pea olema hiiglama pikk, olulisem on harjumus seda endale lubada.

Hingates sügavalt ja pikalt rahustad oma närvisüsteemi 🤍 Ilma pideva uue info pealevooluta tunned vaikselt, kuidas peas hakkavad asjad settima…mōtted muutuvad aeglasemaks, aju enam ei tuksle närviliselt. Tekib vōimekus keskenduda enda tunnetamisele, tunnetele, intuitsioonile. 

Kunagi ei saa kindel olla, kuhu meie tunnetus täna viib…Mōnikord leiame enda seest ootamatult mahasurutud kurbuse, hirmu, teinekord viha ja pikaaegse rahulolematuse…On suuri inspiratsiooni hetki, sügavat tänutunnet ja armastust, rōōmu. 

Kas julged piiluda enda sisse?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: