/ HÜPNOTERAAPIA

MIS SEE ON?

Lihtsalt öeldes on hüpnoteraapia kombinatsioon nõustamisest, coachingust ja hüpnoosist, mis aitab luua teadlikke ja alateadlikke muutusi inimese käitumises ja mõttemustrites.

Hüpnoos on tegelikult inimesele täielikult loomulik sügavalt lõõgastunud meeleseisund, mida kogeme mitmeid kordi päevas nt. vahetult enne magama jäämist, kui oleme sügavalt lõõgastunud. 

Hüpnoteraapias kutsutakse hüpnoosiseisund ehk transs kunstlikult esile erinevate hüpnoositehnikatega. Terapeut aktiveerib ja juhib kliendi kujutlusvõime viisil, mis kutsub esile muutuse kliendi tunnetuses, tajus, emotsioonides, mõtetes ja käitumises. Hüpnoosiseisundis saab kasutada kliendi alateadvuse jõudu, leidmaks ja ümberprogrammerimaks probleemide alateadvuslikke põhjuseid ilma teadvuse/mõistuse segava faktorita. 

Hüpnoteraapia ajal sisendatakse alateadvusesse soovitud ja kliendiga eelnevalt kokkulepitud positiivsed sisestused, mis aitavad kliendil paremini oma probleemi hallata.

Klient omab kogu seansi vältel täielikku kontrolli toimuva üle, võib seansi igal ajal katkestada, ning hüpnoosist välja tulnuna mäletab kõike seansi ajal toimunut. 

Mille puhul aitab?

Hüpnoosi kasutatakse laialdaselt mitmetest probleemidest, soovimatutest käitumismustritest ja hirmudest vabanemiseks, enesekindluse ja julguse suurendamiseks jpm. Ka inimesel endal peab olema tugev motivatsioon ja soov oma probleemidega töötada, siis saavutatakse ka tulemusi.

Hüpnoos on üks samm Sinu enesearengu teekonnal. Olenevalt sinu probleemi sügavusest ja kihtidest, mis selle probleemi all veel võivad olla ei pruugi kõik lahendused tulla esimese seansiga. Anna endale aega ja usalda protsessi. 


Kuidas seanss toimub?

Hüpnoteraapia sisaldab kliendi ja terapeudi vahelist vestlust (-1,5h), et selgitada välja probleemi juurpõhjused ja kokkuleppida soovitud sisestused, mille järel kutsutakse esile sügav lõõgastus ehk hüpnoos. 

Hüpnoosiseansi heli lindistatakse, et seda oleks mugav kliendil hiljem järgi kuulata, seeläbi veelgi enam kinnistada soovitud muutuseid.
Seanss toimub mugavas, privaatses õhkkonnas ning on täielikult konfidentsiaalne. Kokku lepitakse ka edasine tegevusplaan ja tagasiside küsimine/andmine.

KESTVUS: 2h (nõustamine, edasise tegevusplaani koostamine, hüpnoos ja selle lindistamine).

KUS?
– Zoomi vahendusel üle Eesti/maailma
– Personaalsed kohtumised @ Sinine Maja, Saaremaa | asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/JKDDiMHZDZdXYJvBA

HIND:
NÕUSTAMINE, ilma hüpnoosita 1,5h: 50€
HÜPNOTERAAPIA, 2h: 75€

NB! Hüpnoos ei sobi südame-ja epilepsiahaigetele, psüühikahäiretega, psühhoosihoogude või skisofreenia all kannatavatele inimestele.